Avast Free Antivirus

19.3.2369

3.5

78

Ücretsiz, basit ve güçlü bir antivirüs aracı

10.1M

Bu uygulamayı oyla

Avast Free Antivirus, Windows işletim sistemi için geliştirilmiş bir araçtır. Yaygın olarak bilinen virüsleri algılayabilir ve bir çok kötü yazılım tarafından gerçekleştirilen değişimleri takip edebilir. Bunun yanı sıra, kolayca siteminize entegre edilebilir ve bu sayede gerçek bir koruma hizmeti sunar.

İki çeşit arayüze sahiptir: basit olanı profesyonel olmayan kullanıcılar için, gelişmiş versiyonu ise daha bilgili kullanıcılar içindir. Tarama aracı aktive edildiği zaman, araç çubuğunda küçültülmüş bir ikon olarak kalır. Ne zaman bir uygulama ya da dosyayı başlatsanız, Avast Free Antivirus olası tehditleri kontrol eder. Bu koruma sistemi üç bölüme ayrılmıştır: Sistem Dosyaları Kalkanı, Web Kalkanı ve Ana Kalkan. Her biri sisteminizi, internet tarayıcınızı ve e-postalarınızı korur.

Program, ayrıca yedek dosyalarınızı da kontrol eder, böylece bir virüs yayılırsa onları kaybetmezsiniz. Tüm bunlar kayıt altına alınır ve istediğiniz zaman en son güncellemeler ve karantinaya alınmış öğelerle beraber kontrol edebilirsiniz.

Avast Free Antivirus ayrıca şüpheli uygulamalardan kaçınmak için kendi güvenlik duvarına sahiptir ve bu güvenlik duvarı engellemek istediğiniz veya başlatmak istediğiniz uygulamaları seçer. Avast Free Antivirus sürekli olarak güncellenir; böylece en son tehditlere karşı sizi korur. Daha ne bekliyorsunuz? Ücretsiz Avast'ınızı bir an önce alın!
Uptodown X